Touring Finlandia

Täältä voit tilata Touring Finlandia Moottorikerho ry:n jäsentuotteita, jotka toimittaa Mikebon Oy. Voit maksaa ostoksesi Paytrailin tarjoamilla maksutavoilla ja toimitustavaksi voit valita Posti Kotipaketin tai Postipaketin. Touring Finlandian jäsentuotteiden lisäksi voit samalla kätevästi tilata myös muita Mikebonin tuotteita. Verkkokaupasta ja tuotteiden tilaamisesta saat lisätietoja asiakaspalvelusta, jonka yhteystiedot löytyvät sivun alalaidasta.

Tuotteet tehdään tilauksesta, joten toimitusaika on hieman muita verkkokauppamme tuotteita pitempi eli noin 2 viikkoa.

Touring Finlandia Moottorikerho ry, lyhyemmin TFMK, on valtakunnallinen moottoripyöräkerho, joka kehittää kotimaahan ja ulkomaille suuntautuvaa matkamoottoripyöräilyä. Toimintaamme mukaan ovat tervetulleita kaikki matkamoottoripyöräilystä kiinnostuneet. Jäsenemme ovat kaiken ikäisiä, ajavat eri tyyppisillä ja merkkisillä moottoripyörillä kaikenlaisilla teillä. Lisää tietoja Touring Finlandian toiminnasta löydät täältä: https://www.tfmk.com. Tule mukaan Touringin toimintaan!

Touring Finlandia

Täältä voit tilata Touring Finlandia Moottorikerho ry:n jäsentuotteita, jotka toimittaa Mikebon Oy. Voit maksaa ostoksesi Paytrailin tarjoamilla maksutavoilla ja toimitustavaksi voit valita Posti Kotipaketin tai Postipaketin. Touring Finlandian jäsentuotteiden lisäksi voit samalla kätevästi tilata myös muita Mikebonin tuotteita. Verkkokaupasta ja tuotteiden tilaamisesta saat lisätietoja asiakaspalvelusta, jonka yhteystiedot löytyvät sivun alalaidasta.

Tuotteet tehdään tilauksesta, joten toimitusaika on hieman muita verkkokauppamme tuotteita pitempi eli noin 2 viikkoa.

Touring Finlandia Moottorikerho ry, lyhyemmin TFMK, on valtakunnallinen moottoripyöräkerho, joka kehittää kotimaahan ja ulkomaille suuntautuvaa matkamoottoripyöräilyä. Toimintaamme mukaan ovat tervetulleita kaikki matkamoottoripyöräilystä kiinnostuneet. Jäsenemme ovat kaiken ikäisiä, ajavat eri tyyppisillä ja merkkisillä moottoripyörillä kaikenlaisilla teillä. Lisää tietoja Touring Finlandian toiminnasta löydät täältä: https://www.tfmk.com. Tule mukaan Touringin toimintaan!

Aktiiviset suodattimet